Formularz zgłoszeń drogowych

Zauważyłeś uszkodzony znak, element infrastruktury (bariery, siatki ochronnej) lub ubytek w nawierzchni? Po drodze ekspresowej lub autostradzie porusza się pieszy lub rowerzysta? Zauważyłeś śmieci lub inne przedmioty na drodze, które stanowią niebezpieczeństwo dla kierowcy? Skorzystaj z poniższego formularza, aby zgłosić utrudnienie lub zagrożenie.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników dróg krajowych, przygotowaliśmy narzędzie pozwalające na zgłaszanie tego rodzaju utrudnień i zdarzeń mających wpływ na bezpieczeństwo na zarządzanych przez nas drogach.

Twoje zgłoszenie trafi do pracowników Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, którzy na bieżąco monitorują stan dróg krajowych. Po wstępnej analizie zostanie ono skierowane do weryfikacji przez patrol terenowy GDDKiA.

Pamiętaj, że zgłoszenie powinno dotyczyć wyłącznie dróg krajowych. Nie podawaj w nim swoich danych kontaktowych, pracownicy PID nie będą się z Tobą bezpośrednio kontaktować.
 
Jeśli jednak chcesz zgłosić formalny wniosek do GDDKiA, prosimy o przesłanie wiadomości do Centrali, właściwego Oddziału GDDKiA lub bezpośrednio do Punkty Informacji Drogowej GDDKiA.
 

 
1. Rodzaj zdarzenia
2. Położenie na mapie - współrzędne
Wybierz punkt na mapie w celu oznaczenia dokładnej lokalizacji. Zlokalizuj mnie
3. Załącz pliki
Możesz załączyć pliki jak np. zdjęcia.
Przesłany plik nie może być większy jak 5 MB. Maksymalnie 5 plików. Tylko pliki typu jpg/png/pdf.